Míša Slezáková je nejlepší sazečka a grafička, co znám. Vždy do své práce vloží kus svého srdce a přidá „třešničky na dort“, na které se s Péťou vždycky moc těšíme. Jí vděčím za to, že všechny naše výtvory vypadají jako celek tak úžasně. Nesmírně si Tě vážím, Míšo, a rozhodně jsi nejen díky své práci v tomhle světě pořádně vidět.
Stáňa Šejblová, Abecedou za přírodou

S paní Slezákovou spolupracuji již 9. rokem. Cením si u ní především pečlivosti a grafického cítění, které mi jednoduše vyhovuje. Naše tituly často obohatila nejen sazbou grafiky, ale i doplňkovými ilustracemi na míru. Ocenit musím také velkou časovou flexibilitu, zadání od nás často přichází z hodiny na hodinu a paní Slezáková se vždy pokouší novým požadavkům vyhovět.
Karel Jager, Taktik International, s.r.o.

S paní Slezákovou jsem spolupracovala na tvorbě publikace Barevná angličtina pro 2. ročník ZŠ. Velmi mi pomohla v situaci, kdy náš tým čelil nedostatku grafiků a ona se okamžitě ujala grafických pracích na publikaci. Komunikace s paní Slezákovou byla jasná, efektivní, věcná a přitom velmi přátelská - vždycky jsme si vyšly navzájem vstříc. Momentálně již máme v týmu grafičku interní, nicméně pokud bude v budoucnu opět příležitost s paní Míšou spolupracovat, budu ráda.
Jiřina Velemanová, vedoucí redakce cizojazyčných publikací, Taktik International, s.r.o.

S Míšou v Nadaci dřevo pro život spolupracujeme už od roku 2010 a pracovat s ní je prostě radost. Na prvním místě musíme vyzdvihnout její profesionalitu a zkušenost, díky nimž mají naše grafické výstupy vysokou úroveň, kterou naši klienti i partneři dlouhodobě oceňují. Nejen, že má jako grafička spoustu zajímavých nápadů, ale navíc vždy plní dohodnuté termíny, což vůbec není samozřejmostí.
V rámci naší spolupráci oceňujeme její schopnost vyslechnout naše představy, probrat je s námi s velkou trpělivostí a často je i zkorigovat tak, aby z nich nakonec vystoupil design, který odpovídá našim individuálním představám a zároveň zapadá i do firemního vizuálu. Někdy to s námi nebývá lehké, ale díky Míšině trpělivosti, profesionalitě a především lásce ke své práci, můžeme být na grafickou prezentaci Nadace dřevo pro život opravdu pyšní.
Spolupráci s Mišou rozhodně doporučujeme všem, kdo touží po neotřelých návrzích, kreativní spolupráci, schopnosti zachytit podstatu ztvárňované idey a profesionálním přístupu.
Lenka Paclíková, Nadace dřevo pro životBack to Top